PŘEMYSL ŠIFFEL

KDO JSEM A JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍM

Vzhledem k velkému rozsahu své působnosti dokážu skloubit grafickou složku s fotografickými službami a kompletní video-produkcí. Tento záběr mi dovoluje pracovat flexibilně, rychle a s optimálními náklady. Má široká specializace mi umožňuje vytvářet loga a vizuální styl, katalogy, tištěné publikace, knihy nebo firemní časopisy. V oblasti videotvorby se pak zabývám především firemním zpravodajstvím, ať už jde o firemní interní komunikační videa, videa pro sociální sítě, rozhovory nebo kompletní zpravodajská tvorba. V rámci fotografie se pak zabývám nejčastěji reportážní tvorbou, zejména jde o fotografování firemních akcí, večírků a eventů. také portrétní fotografií (business foto).

 

Ať už mě klienti mohou spatřit v ruce se skicákem či tabletem, stejně tak s fotoaparátem nebo videokamerou – všechny tyto hračky ovládám se zručností profesionála a dokážu jejich synergii využít pro efektivní, rychlou a kvalitní tvorbu. Přestože většinu věcí tak dokážu zvládnout sám, u větších zakázek spolupracuji s dalšími odborníky na volné noze, ať už jde o grafiky, fotografy, ilustrátory nebo copywritery. Multifunkční činnost mi napomáhá dobře vyvážit jednostranné odborné zatížení, díky čemuž se snažím minimalizovat riziko syndromu vyhoření a mohu tak přicházet stále se svěžími a neotřelými nápady.

 

Nejsem umělec ani bohém. Grafickou nebo audiovizuální produkci vnímám jako řemeslo s invencí, nikoliv jako umělecký obor. Přestože jsem ve svém oboru profesionálem, k celkové tvorbě přistupuji především lidským – nebo lépe řečeno – lidovým způsobem, takže se nesnažím klienty oslňovat odbornými výrazy a zahltit je složitými postupy. Sázím na jednoduchost, minimalistické zpracování, ale zejména na moderní a čistý výsledek v dobrém poměru cena/výkon/kvalita/rychlost. Denně dokazuji, že skvěle vypadající publikace, časopis nebo newsletter nemusí být výtvorem velké agentury. Stejně tak jako skvělá portrétní fotka nemusí být vždy pořízena ve velkém atelieru a i profesionální video není vždy dílem početného filmového štábu. Proto jsem mezi kolegy z branže často titulován jako „Jirka Babica české grafiky“.

 
 
 
 

© 2018 Přemysl Šiffel, www.siffel.cz. Vytvořeno na platformě Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now